Nejlepší elektrické auto pro děti | 2018

Audi TT RS pro děti


Vybrali jsme pro vás nejlepší elektrické auto, které bude děti bavit řídit a budou se na něj těšit. Můžete ale také vybrat svému dítěti auto podle jeho oblíbené barvy, tvaru a velikosti.

Při testování všech těchto modelů se děti neskutečně bavili a vysvětlit jim, že také někdy musí domů a nemohou pořád jen jezdit, byl nadpřirozený výkon. Auta jsme vybírali podle ceny, kvality, výdrže baterie, výkonu a hlavně bezpečnosti.

Nejlepší volba: Mercedes-Benz GLS 63

Mercedes-Benz GLS 63 pro děti

Zdroj: cars-kids.com

Mercedes-Benz GLS 63 je skvěle vypadající elektrické auto, které si vaše dítě ihned zamiluje. Je dokonalou kopií skutečného auta se spoustou vychytávek a funkcemi.

Auto má otevírací dveře, takže je vaše děti nemusí složitě přelízat (jako to u některých vozítek bývá) nebo čekat na vaší asistenci. Uvnitř jsou dvě sedačky s bezpečnostními pásy, které chrání vaše dítě přes uhozením do hlavy v případě nějakého ťuknutí. Díky dvěma sedadlům můžete také do autíčka posadit druhé mladší dítě, které se také povozí a nebude druhému pouze závidět nebo brečet.

Mercedes-Benz GLS 63 pro děti

Čím tohle elektrické auto oproti ostatním vyniká je jeho pohon všech 4 kol. Nestane se vám například při společné venkovní „procházce“, že by malé auto uvízlo v každé menší kaluži nebo nerovnosti. Nabízí hned 3 rychlosti vpřed s maximální rychlostí až 7 km/h a jednu vzad, přičemž vy můžete tyto rychlosti na dálku kontrolovat pomocí dálkového ovládání. V případě nutnosti můžete také autíčko na dálku úplně zastavit. Při této rychlosti může vaše ratolest jezdit zhruba 2,5 hodiny a auto lze plně nabít během 5-8 hodin.

Zpestření přinášejí svítící přední světla, houkačka, jiné doprovodné zvukové efekty, ale také přípojka na MP3, USB nebo SD kartu. Za volantem se nachází podsvícená palubní deska, kde jsou vidět všechny kontrolky. Auto se prodává v červené, černé a bílé barvě.

Mercedes-Benz GLS 63

Mercedes-Benz GLS 63 (černá, červená a bílá)

Nejlepší elektrické auto za tuto cenu

 Zmenšenina skutečného auta
 4x 45W motory
 Rychlost až 7 km/h
 Možnost ovládat rychlost dálkově
 Dvousedačkové + bezpečnostní pásy
 Světla, houkačka, přípojky na MP3 / USB a SD kartu
 Při úplném vybití brzdí kola elektromotorky

Zjistit cenu

 

Levnější volba: Audi TT RS 

Audi TT RS pro děti

Audi TT RS stejně jako předchozí model od mercedesu má otevírací dveře pro jednoduché nastupování i vystupování. Uvnitř najdete sedačku pouze pro jedno dítě včetně bezpečnostního pásu pro případ nějaké malé nehody nebo drcnutí. Autíčko je sice psané od 2 do 5 let, ovšem s ohledem na velikost prostoru na nohy mělo problém už 5 leté dítě se dovnitř nasoukat.

Pokud máte menší dítě, uvítáte především funkci „pomalý start“, kdy se autíčko bude plynule pomalu rozjíždět a nebude cukat. Stejně jako předchozí model má k dispozici 3 rychlosti vpřed s max. rychlostí 6km/h a stejně tak jednu vzad. I přes to, že má poháněna pouze zadní kola zvládá těžší terén celkem obstojně. Může se vám ale někdy stát, že ve větším bahně uvízne.

Autíčko má funkční přední i zadní světla pro dostatečné osvětlení při večerních jízdách a také má osvětlený displej za volantem u kterého můžete vidět aktuální stav baterie. Auto můžete jako rodič kontrolovat zpovzdálí pomocí dálkového ovládání a nestane se vám tak, že by dítě s autíčkem zajelo kam by nemělo. Při vybití lze auto do plného stavu nabít zhruba za 5-8 hodin.

Audi TT RS pro děti

Audi TT RS (žlutá, červená a bílá)

Levnější pomalejší autíčko pro jedno dítě

 Plynulý rozjezd
 Sedadlo s bezpečnostním pásem
 Přední i zadní světla, přípojky na mp3 / USB
 Ukazatel stavu baterie
 Dálkové ovládání
 Pomalejší než předchozí mercedes
 Pohon pouze zadních kol

Pozn. Pohodlné pro děti do 4 let.

Zjistit cenu

 

Dražší volba: Ford Ranger Wildtrak 4×4 LCD

ford ranger wildtrak 4x4 lcd pro děti

Zdroj: Youtube.com

Elektrické auto Ford Ranger Wildtrak 4×4 je snem každého malého dobrodruha, protože s tímhle vozítkem se jen tak někde nezasekne. Korba pro náklad, druhá sedačka pro kamaráda a navíc i rádio.

Do tohoto velkého modelu auta se pohodlně vejdou i děti do 9 let. Uvnitř je navíc plně funkční palubová deska s LCD displejem na kterém lze pouštět rádio, písničky, prohlížet obrázek a dokonce se dívat i na videa! Při setmění lze rozsvítit všechna světla a to včetně horních. Osvětlení před autíčkem je skoro jako u skutečného auta. Měkká EVA polymerová kola jsou velmi odolná a nehrozí tak jejich nalomení nebo naprasknutí.

ford ranger wildtrak 4x4 lcd pro děti

Díky korbě vám také může pomáhat například s převážením prádla, klacíků nebo pochutin pro hosty. Bude mít tak radost z ježdění a ještě vám při tom pomůže.

Složitý terén, bahno, kaluže nejsou pro toto autíčko žádný problém. Se svým pohonem všech 4 kol a silnými elektromotorky zvládne projet skoro každý terén. Maximální rychlost je 7km/h v závislosti na terénu a jeho výdrž je zhruba 2-3 hodiny. Doba pro úplné nabití se pohybuje mezi 5-9 hodinami.

S dálkovým ovladačem máte na autíčkem plnou kontrolu a nemusíte se tak bát, že by se vaše dítě vybouralo nebo sjelo někde z kopečka. K dispozici máte nouzovou brzdu, která autíčko zastaví a vypne všechny jeho funkce. Díky tomuto můžete také dítěti autíčko vypnout v případě, že by zlobilo nebo vás nechtělo poslouchat. Zapnout ho jednoduše můžete opakovaným zmáčknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Také rychlost můžete zvyšovat a snižovat pomocí ovladače a to dokonce i za jízdy.

ford ranger wildtrak 4x4 lcd pro děti

Ford Ranger Wildtrak 4×4 LCD (Červená, bílá, černá a modrá)

Terénní elektrické auto s velkým množstvím funkcí

 Pohon 4×4 pro všechny terény
 Dvou sedačkové se spoustou místa
 Pro děti až do 9  let
 LCD displej s hudbou, obrázky, videi
 Korba pro převoz nákladu
 Plné ovládání přes dálkový ovladač
 FM rádio, Bluetooth, USB
 2x 12V baterie
 Vyšší cena

Zjistit cenu