Nejlepší bluetooth reproduktory 2018


Hledáte nejlepší bluetooth reproduktory? Otestovali jsme jich více než 100 a jako nejlepší z testů vyšel Logitech Ultimate Ears ROLL 2. Zvuk je krásně čistý a hraje dostatečně nahlas, aby ozvučil celou místnost. Navíc je voděodolný a dostatečně malý, což z něj dělá ideálního společníka jak pro menší zahradní párty tak pro cestovatele.

Nejlepší volba: Logitech UE ROLL 2

Logitech Ultimate Ears ROLL 2

Obrázek z http://www.expertreviews.co.uk.

Logitech Ultimate Ears ROLL 2 zní ještě lépe než jeho předchůdce s označením Ultimate Ears ROLL. Zajisté oceníte jeho reprodukci zvuku v doprovodu s kvalitními basovými tóny a hraje dostatečně hlučně, aby ozvučil jednu velkou místnost nebo sezení venku na zahradě. Je také voděodolný a vydrží až 30 minut pod vodou v hloubce 1 metru. Oceňujeme také výdrž baterie, která dokáže napájet reproduktor až po dobu 11 hodin. Více než 2 roky osobního testování nás utvrdilo v této volbě.

Logitech Ultimate Ears ROLL 2

Logitech UE ROLL 2

Kvalitní reproduktor se vším potřebným

 Čistý zvuk a kvalitní basy
 Voděodolnost
 Velikost / přenosnost
 Skvělé funkce
 Postrádá funkci volání přes smartphone

Koupit na Alza.cz Koupit přes Heureka.cz

Dobrá volba: Sony SRS-XB30

Sony SRS-XB30

Obrázek z sony.com

Pokud se vám první volba nezalíbila a chcete reproduktor s ještě silnějším zvukem, tak je tu pro vás tento Sony SRS-XB30. Díky silnějším basům se hodí především k poslechu Rocku, Hip-Hopu a DnB. Je o něco větší než předchozí model a zhruba 3x tak těžší. Není proto tak skladný a nevejde se do klasické tašky od notebooku. Reproduktor také vlastní barevné světelné efekty a blikající stroboskop. Co se týče voděodolnosti reproduktoru tak vydrží déšť, ale nesmí se potápět.

sony-srs-xb30-black

Sony SRS-XB30

Silnější zvuk, horší přenosnost

 Silný a čistý zvuk
 Cena
 Světelné efekty
 Těžší a hůře přenosný než předchozí ROLL 2

Koupit na Alza.cz Koupit přes Heureka.cz

 

Dražší volba: RIVA Turbo X

RIVA Turbo X černý

Obrázek z oluvsgadgets.net

Pokud se nestaráte o jednoduchou přenosnost bluetooth reproduktoru a chcete pouze co nejlepší zvuk a výkon, tak je Riva Turbo X přímo pro vás. Je to nejspíš nejlepší bluetooth reproduktor, který si můžete koupit. Jeho zvuk je lepší, prostornější a reálnější než u jeho konkurentů. Jeho zvuk se blíží normální stereo soustavě více než jakýkoliv jiný bluetooth reproduktor a poskytuje dostatečnou hlasitost na dost hlučnou párty. I tento reproduktor je ovšem chráněn proti stříkající vodě svým gumovým krytem. Na svou velikost je také poměrně těžký, takže jako nejvhodnější místa se pro tento reproduktor jeví kanceláře, ložnice, obývací pokoje či venkovní posezení.

RIVA Turbo X černý

Riva Turbo X

Pro nejlepší zvuk

 Nejlepší bluetooth reproduktor, který jsme slyšeli
 Hlasitost
 Světelné efekty
 Váha (1,4 Kg)
 Cena

Koupit na Alza.cz Koupit přes Heureka.cz

 

Dostupná volba: Niceboy SOUNDair

Niceboy SOUNDair

Obrázek z Alza.cz

Pokud chcete dobrý a přenosný bluetooth reproduktor, který nestojí tak moc, je Niceboy SOUNDair správná volba. V dané cenové relaci má nejlepší zvuk (samozřejmě nejde srovnávat s předchozími dražšími modely) s jasnějšími hlasy a jemnějšími basy. Hlasitost je dostatečná pro ozvučení celé místnosti a výdrž baterie se pohybuje okolo 6,5 hodiny.

Niceboy SOUNDair

Niceboy SOUNDair

Velmi dobrý zvuk v této cenové relaci

 Zvuk 360°
 Hlasitost
 Funkce pro telefonní hovory
 Výdrž baterie (7,5 hodiny)
 O trochu horší zvuk než u předchozích modelů

Koupit na Alza.cz Koupit přes Heureka.cz

You may also like...