Philips Lumea Prestige BRI956 recenze


A je to tu. Recenze na nový Philips Lumea Prestige, který je největším krokem vpřed při odstraňování chloupků. Zachoval si všechny dobré vlastnosti z předchozích modelů, jako je bezdrátový provoz a téměř nekonečné záblesky.

Philips také našel prostor pro nějaké nové vychytávky, které nenajdete v žádném jiném zařízení. Celkově je to nejrychlejší, nejpřesnější a nejpohodlnější způsob jak odstranit chloupky. Přečtěte si kompletní recenzi, abyste se dozvěděli vše co potřebujete.

Kdo by si ho měl pořídit: Doporučujeme vám to v případě, že chcete mít krásně hladkou kůži bez chloupků po celém těle a nechcete tím strávit desítky let.
Philips Lumea recenze

JAK TO FUNGUJE?

Philips Lumea Prestige využívá ‚Intenzivní pulzní světlo‘, které je bezpečné pro použití na těle a obličeji. Zpomaluje a snižuje dorůstání chloupků po každém použití. Při pravidelném používaní dokáže růst chloupků zastavit úplně.

Budete potřebovat zhruba 4 až 5 použití, abyste viditelně snížili růst chloupků. Poté již nebudete muset přístroj používat tak často a vaše kůže přesto zůstane hladká. První viditelné výsledky byly vidět již po 2 použitích a bez chloupků po 4.

Je to už několik let, co se Philips snažil udělat nějaký významný krok v odstraňování chloupků, ale nakonec se to vyplatilo a stojí to za to. Nový Phillips Lumea Prestige je skvělý a vyhrál již několik cen za nejlepší domácí přístroj na odstranění chloupků.

STOJÍ ZA TU CENU?

Ano. Je lepší než všichni ostatní konkurenti.

Philips Lumea Prestige BRI956 recenze

Graf zobrazuje životnost modelu Philips Lumea Prestige BRI956, který se tak jeví jako skvělá dlouhodobá investice. Je ideální pro použití na celém těle a světelná lampa vydrží více jak 250 000 záblesků. Tolik záblesků vychází pro použití na kompletní tělo více jak 200x. Pokud budete přístroj využívat pouze na určité části těla, jeho výdrž může být i více než 15 let.

Je důležité si uvědomit, že výsledky se zlepšují, čím více ho používáte. Takže ve výsledku budete přístroj používat jednou za více jak měsíc. Vzhledem k tomu vám s největší pravděpodobností ani záblesky nikdy nedojdou. Je to skvělý přístroj především pokud jste zvyklí si holit kompletně celé tělo. Mohli byste si ho navzájem půjčovat a stejně by vydržel roky.

15 let užívání je bráno podle životnosti žárovky, takže graf nezohledňuje péči o baterii a opotřebení, které také ovlivňují přístroj.

ZJISTIT CENU

CO VŠE OBSAHUJE BALENÍ?

 • Epilátor Philips Lumea Prestige
 • Nástavec pro epilaci nohou
 • Nástavec pro epilaci podpaží
 • Nástavec pro epilaci tváře
 • Nástavec pro epilaci bikin
 • Napájecí kabel
 • Kosmetická taštička
philips lumea prestige balení

Zdroj: iplhaarentfernung.org

DOPORUČENÍ: SPRÁVNÉ POUŽITÍ

Při používání jakéhokoliv epilátoru je potřeba dodržovat pokyny pro opalování a sluneční záření. V manuálu Philips doporučuje, abyste se před prvním použitím 2 týdny neopalovali a abyste se vyhnuli slunci po dobu 48 hodin po použití. Ošetřené části pokožky je také třeba po dobu dvou týdnů zakrýt proti slunci nebo alespoň namazat opalovacím krémem 30+.

Nejlepší je vyhnout se opalování úplně, ať už slunečnímu nebo umělému, alespoň během prvních použití epilátoru. Nemusíte se bát, že byste pokaždé po použití nemohli na slunce.

UDĚLEJTE SI TEST KŮŽE

Pro vaší bezpečnost byste měli postupovat co nejvíce podle instrukcí v manuálu a pomocí něho najít maximální bezpečnou úroveň (sílu) blesků.

Je to snadné, vyberte správný nástavec podle toho kde chcete přístroj vyzkoušet. Zapněte zařízení Philips Lumea, umístěte ho i s nástavcem na kůži a zmáčkněte tlačítko snímače „Smartskin“. Senzor naskenuje vaší kůži a poté se rozsvítí bíle kontrolky podle toho, která z pěti intenzit (síly) je pro vás bezpečná. Stiskněte potvrzovací tlačítko pro výběr nejvyšší doporučené intenzity a poté postupujte dále podle pokynů v manuálu.

Po dokončení testů vyčkejte 24 hodin a pokud nedojde k žádné reakci, můžete pokračovat v použití přístroje i na dalších částech těla.

ZAČÍNÁME

Počkejte 24 hodin po dokončení kožního testu a pokud je všechno v pořádku a neobjevila se žádná reakce, jste připraveni začít. Je to jednoduché. Zde je návod, jak postupovat:

 1. Oholte, omyjte a usušte oblast před použitím
  TIP: Použití epilátoru je nejúčinnější při oholení předem, což znamená, že výsledky tak budou nejrychlejší. Můžete epilátor použít i bez předchozího oholení, ale musíte počítat s tím, že výsledky přijdou až déle.
 2. Připravte se.  Pro použití si vyberte nějaké komfortní místo jako třeba vaší postel nebo místo blízko zrcadlu.
 3. Zapojte přístroj do zásuvky a stiskněte tlačítko pro zapnutí. Tlačítka se rozsvítí bíle a vy uslyšíte běžet ventilátor uvnitř přístroje.
 4. Stiskněte tlačítko „Smartskin“ a přístroj pevně přiložte na pokožku. Poté stisknutím potvrzovacího tlačítka vyberete požadovanou intenzitu. Případně můžete jednu z pěti intenzit vybrat ručně pomocí přepínače a pomocí jeho stisknutí procházejte jednotlivé intenzity nahoru až dokud se vaše požadovaná nerozsvítí bíle.
 5. Zadní strana přístroje Philips Lumea se rozsvítí ve chvíli, kdy je přístroj v kontaktu s vaší pokožkou. Stiskněte spoušť pro použití blesku.
 6. Poté co dokončíte vaší ‚léčbu‘ podržte spouštěcí tlačítko po dobu 2 sekund pro jeho vypnutí.

DESIGN

Philips Lumea Prestige vypadá futuristicky, ale také elegantně a žensky. Tvar se velmi podobá retro stylu Lumea Advanced, ale je o trochu větší a těžší.

Tvar zbraně je rozhodně intuitivní a pohodlný. Při držení přístroje je ruka uvolněná a úchop je zajištěn díky dlouhé kulaté rukojeti. Stejně tak spoušť vám bude vycházet přesně na ukazováček a nebudete si tak muset před každým použitím přístroj přendavat nebo přehmatávat.

Ovládání je umístěno na vršku přístroje a jsou tak při držení velmi snadno viditelné. Stejně tak zadní kontrolní světlo, které se rozsvítí při správném umístění přístroje je krásně viditelné v jakékoliv poloze a vy tak můžete přesně umístit přístroj na pokožku pro další použití. Pokud bude přístroj vybitý, dvoumetrový kabel vám usnadní používání na střední vzdálenost, případně můžete využít prodlužovací kabel.

Philips lumea prestige přístroj

NENÍ PŘÍLIŠ TĚŽKÝ?

Přístroj Philips Lumea Prestige váží 560g.

Je tudíž těžší než předchozí Lumea Advanced (370g) a Smoothskin Gold (375g). Vyšší váha je především z důvodu nové vestavěné dobíjecí baterie. Díky tomu je přístroji umožněno fungovat bezdrátově a vy se tak nebudete muset proplétat mezi kabely.

Při používání není váha žádnou překážkou, zápěstím lze otáčet bez jakékoliv větší námahy. Po celou dobu aplikace je velmi snadné s přístrojem manévrovat a rozhodně vás z něj nezačne bolet ruka. Především z důvodu, že je velmi rychlí, takže ho v ruce nebudete muset ani dlouho držet.

SNÍMAČ BARVY KŮŽE

Model Philips Lumea BRI956 nyní obsahuje pokročilý snímač barvy kůže. Je to malé okénko nad částí odkud vychází blesk. Pro jeho použití stiskněte tlačítko „Smartskin“ umístěné vlevo a umístěte přístroj pevně na pokožku. Horní čísla (indikátory) vám poté zobrazí maximální bezpečnou intenzitu s jakou můžete přístroj na vaší kůži používat. Poté již stačí mačkat přední tlačítko pro jednotlivé záblesky.

Pokud je barva kůže, kterou detekuje příliš tmavá, zadní kontrolka se rozsvítí červeně.

Lumea Prestige recenze

Zdroj: Top-rasage.fr

Je to velmi užitečná funkce a také bezpečnostní opatření, která vám pomůže určit optimální intenzitu záblesků. Nemusíte tak hádat a různě zkoušet jaká intenzita je pro vás ta správná. Tuto funkci uvítáte především pokud se během různých období změní barva vaší kůže a nebo se bude lišit v různých oblastech těla. Nicméně stále můžete nastavit intenzitu na Philips Lumea ručně, což je opravdu velký skok oproti jeho konkurentům.

Pro vaší bezpečnost ovšem nemůžete nastavit intenzitu vyšší než vám přístroj Philips Lumea doporučil, takže vaše pokožka je vždy v bezpečí a nemůže se tak stát, že byste omylem nastavili vyšší intenzitu než jste původně chtěli.

Před použitím nemusíte ani aktivovat „Smartskin“ kontrolu kůže a přístroj jej bude kontrolovat před každým vaším zábleskem. Pokud tedy při přejíždění po těle zamíříte na plochu kůže, která má jiný odstín než ostatní, rozsvítí se vám červeně indikátor na zadní straně.

Koupit Philips Lumea Prestige

BEZPEČNOST OČÍ

Okno přístroje musí zcela zakrýt povrch vaší kůže jinak nebude možno jej použít. Toto bezpečnostní opatření je především z důvodu, abyste nemohli omylem použít blesk do otevřeného prostranství nebo potencionálně blízko očí.

Philips Lumea BRI956

Na vaší kůži jsou záblesky sice jasné, ale neškodné pro vaše oči. Je doporučeno přístroj Lumea Prestige používat v dobře osvětleném pokoji, právě z důvodu aby záblesky nebyly tak intenzivní. Také byste se nemuseli upřeně dívat na každý záblesk, očím to sice neubližuje, ale může je to zbytečně namáhat. Pokud by vám to bylo pohodlné, můžete klidně při používání mít sluneční brýle.

ZAPOJIT DO ZÁSUVKY NEBO NEZAPOJOVAT?

Každá z těchto možností má své výhody i nevýhody.

Bezdrátové použití uvítáte především pro pohodlné použití, kdy se nezamotáte do kabelu nebo ho omylem nevytáhnete ze zásuvky. Usnadní vám tak aplikaci na hůře přístupná místa. Také je ale nutné myslet na to, že přístroj je potřeba před každým použitím nabít. Někdy se vám také může stát, že uprostřed vaší aplikace vám dojde baterka a budete tak nuceni přístroj znovu zapojit do zásuvky.

Se zapojeným napájením máte vše o trochu lehčí, stačí zapojit a můžete v klidu až do konci vaší procedury přístroj používat. Občas se ale stane, že se vám kabel zamotá kolem nohy nebo si ho omylem přišlápnete.

Obojí dohromady bohužel zatím nejde.

Ideální řešení může být využití napájení u snadno dostupných částí těla jako jsou například nohy nebo ruce. Jakmile ale přijde na řadu podpaží nebo jiné záhyby, je dobré přístroj Philips Lumea vypojit ze zásuvky a pokračovat bezdrátově. Kabel se vám tak nezkroutí, nezamotá nebo nepřiplete do místa aplikace.

NĚJAKÉ TIPY NAVÍC:

 • Nabijte baterii před použitím, zabere to necelé 2 hodiny
 • Plně nabitá baterie vydrží zhruba 130 záblesků na nejvyšší intenzitu
 • Záblesky jsou zhruba 2x rychlejší když je přístroj zapojený do zásuvky
 • Je vytvořen zejména pro použití při zapojeném kabelu, ale při bezdrátovém použití máte větší volnost.
 • Stále se musíte starat o baterii, kterou je dobré alespoň jednou za pár měsíců plně nabít
 • Pokud baterie během několika let odejde, stále můžete přístroj využívat se zapojeným kabelem.

U zařízení Lumea Prestige myslel Philips na všechno.

PLOCHA A PŘESNOST

S Philips Lumea máte k dispozici dva režimy a to režim razítka a klouzání.

 • Režim razítka: Jednoduše umístíte přístroj na kůži a stisknete spoušť blesku. Poté se přesunete na další místo a tento postup opakujete. Je to vhodné zejména pro použití na tváři, v oblasti hrudníku a jiným jemných oblastí.
 • Režim klouzání: Přístroj umístíte na kůži, poté stisknete a držíte tlačítko pro spuštění blesku. Při tom kloužete po kůži a přístroj automaticky používá blesky na další části vaší pokožky. Tento režim uvítáte především na větších plochách jako jsou například nohy. Díky zakřivené konstrukci přístroj krásně klouže po vaší kůži a není tak problém s ním posouvat.

JAK DLOUHO TRVÁ POUŽITÍ?

Philips Lumea BRI956 je rychlý. Mnohem rychlejší než předchozí model od Philips a překonává i všechny ostatní konkurenty.

Záblesk lze použít na velkou oblast kůže a při zapojení do zásuvky bliká každé 2 vteřiny. Obě podpaží tak zvládnete cca do minuty, což je hodně rychlé.

Philips uvádí, že použití na celou nohu by vám mělo zabrat zhruba 6,5 minuty. Při použití bez kabelu je to skoro dvakrát delší a čas se přibližuje 12 minutám.

Při použití s režimem klouzání lze záblesky aplikovat na celé nohy velice rychle. Dokonce tento režim můžete využít i v oblasti podpaží pro ještě rychlejší aplikaci.

Aplikace na celé tělo i s oblastí obličeje zabrala 35 minut.

Philips lumea prestige

PHILIPS LUMEA BRI956 / PHILIPS LUMEA BRI950

Jaký je vlastně rozdíl v těchto dvou modelech?

Jako první je cena, která je U BRI956 trochu vyšší než u BRI950.

BRI950 má zakřivené tělo a ploché nástavce na obličej s extra filtrem. BRI956 je dodáván se stejnými nástavci + nástavci na oblast bikin s extra filtrem a zakřiveným nástavcem pro oblast podpaží. S BRI956 tak dostanete lepší podmínky pro aplikaci na hůře dostupných místech.

JE DOBRÉ SI PHILIPS LUMEA POŘÍDIT?

Ano, pokud máte k dispozici dostatek financí a nebudete je postrádat někde jinde, tak určitě. Vyniká špičkovými funkcemi, takže ho lze jenom doporučit. Pokud tedy chcete hedvábně jemné výsledky po celém těle nebo chcete-li se odstraňování chloupků věnovat pouze jednou za čas, rozhodně si ho pořiďte.

Zkontrolovat cenu nebo zakoupit Phillips Lumea si můžete přes tlačítka níže.

KDE KOUPIT PHILLIPS LUMEA BRI956

Pokud vás tato recenze ujistila o koupi, přístroj můžete zakoupit přes tlačítko „KOUPIT“ níže a později se nezapomeňte podělit s ostatními o svých zkušenostech s Phillips Lumea.

Philips Lumea Prestige BRI956

PHILIPS LUMEA PRESTIGE BRI956

Nejlepší přístroj na odstranění chloupků

 Ergonomický design
 Výdrž přístroje
 Rychlá aplikace
 Drátové i bezdrátové
 Speciální nástavce
 Senzor barvy kůže
 Doporučení správné intenzity
 UV filtr
 Bezpečnostní opatření
 Philips Lumea jsme si zamilovali

 Vyšší cena
 Trochu těžší
 Nelze použít na tmavou barvu kůže

KOUPIT Zobrazit na Heureka.cz